Přejít k obsahu

Lidé na katedře

ODDĚLENÍ MECHANIKY TEKUTIN A TERMOMECHANIKY

 

Vedoucí oddělení

 

Prof. Ing. Radim Mareš, CSc.

Tel.: 377 638 138

E-mail: maresr@kke.zcu.cz

Místnost: UX223a

 

 

 

Zaměstnanci

 

 

 

Prof. Ing. Jiří Linhart, CSc.

Tel.: 377 638 132

E-mail: linhart@kke.zcu.cz

Místnost: UX222a

Prof. Ing. Václav Uruba, CSc.

Tel.: 377 638 128

E-mail: uruba@kke.zcu.cz

Místnost: UX222b

 

 

Doc. Ing. Petr Eret, Ph.D.

Tel.: 377 638 199

E-mail: petreret@kke.zcu.cz

Místnost: UX223b

Ing. Jiří Hruška

Tel.: 377 638 197

E-mail: jihruska@kke.zcu.cz

Místnost: UX223b

 

 

Ing. Katarína Ratkovská

Tel.: 377 638 128

E-mail: ratkovsk@kke.zcu.cz

Místnost: UX234b

 Tsymbalyuk_ROS_4297b

 

Ing. Volodymyr Tsymbalyuk, CSc.

Tel.:

E-mail: tsymv@kke.zcu.cz

Místnost: UX222b

 

Doktorandi

 

anonymous1

Ing. Michal Volf

Tel.:

E-mail: volfm@kke.zcu.cz

Místnost: UX234b

 

 

 

 ODDĚLENÍ KLASICKÉ ENERGETIKY

 

Vedoucí oddělení

 

Ing. Vladimír Křenek

Tel.: 377 638 133

E-mail: krenek@kke.zcu.cz

Místnost: UX232b

   

 

Zaměstnanci

 

 

Zitek

Ing. Pavel Žitek

Tel.: 377 638 104

E-mail: zitek@kke.zcu.cz

Místnost: UX233a

Ing. Roman Gášpár

Tel.: 377 638 142

E-mail: gaspar@kke.zcu.cz

Místnost: UX234b
   

Ing. Marek Klimko

Tel.: 377 638 194

E-mail: klimko@kke.zcu.cz

Místnost: UX233a

Ing. Ladislav Tajč, CSc.

Tel.:

E-mail:

Místnost:

   

 

Doktorandi

 

Ing. Jan Uher

Tel.: 377 638 195

E-mail: januher@kke.zcu.cz

Místnost: UX233a

Ing. Lukáš Richter

Tel.: 377 638 129

E-mail: richterl@kke.zcu.cz

Místnost: UX222b

   

Hurda

Ing. Lukáš Hurda

Tel.: 377 634 745

E-mail: hurda@students.zcu.cz

Místnost: TC208

Ing. Radek Škach

Tel.:

E-mail: skachr@kke.zcu.cz

Místnost: UX233a

 

 

 ODDĚLENÍ JADERNÉ ENERGETIKY

 

Vedoucí oddělení

 

Ing. Petr Konáš

Tel.: 377 638 123

E-mail: konasp@kke.zcu.cz

Místnost: UX232b

   

 

Zaměstnanci

 

 

Doc. Ing. František Hezoučký

Tel.:

E-mail: hezoucky@kke.zcu.cz

Místnost: UX233b

Doc. RNDr. Josef Voldřich, CSc.

Tel.: 377 634 734

E-mail: voldrich@ntc.zcu.cz

Místnost: TG205
   

Ing. Kateřina Bílá, Ph.D.

Tel.: 377 638 150

E-mail: demjanck@kke.zcu.cz

Místnost: UX238b

Ing. Václav Valenta, CSc.

Tel.: 377 638 152

E-mail: vvalenta@kke.zcu.cz

Místnost: UX233b

   

Ing. Jan Zdebor, CSc.

Tel.:

E-mail: zdebor@kke.zcu.cz

Místnost: UX223b
   

 

Doktorandi

 

Ing. Petr Pavlíček

Tel.: 377 638 125

E-mail: pavlic91@students.zcu.cz

Místnost: UX231b

 anonymous1

 

Ing. Miroslav Krejčí

Tel.:

E-mail: mkrejci@rti.zcu.cz 

Místnost: UX233b

 

 

ADMINISTRATIVA

Michaela Vacková

Tel.: 377 638 131

E-mail: mvackova@fst.zcu.cz

Místnost: UX232b

Ing. Kateřina Newton

Tel.: 377 638 143

E-mail: knewton@kke.zcu.cz

Místnost: UX231b
   

Radka Lanči

Tel.: 377 638 140

E-mail: lanci@kke.zcu.cz

Místnost: UX232b

Jana Černá

Tel.: 377 638 101

E-mail: cerna@kke.zcu.cz

Místnost: UX238b

 

 

 

Externí vyučující

Prof. Miroslav Šťastný, Dr.Sc.

Doc. Dr. RNDr. Miroslav Holeček

Ing. Ladislav Benýr

Ing. Václav Bláha, CSc.

Ing. Luboš Brabec

Ing. Zdeněk Hejda, Ph.D.

Ing. Josef Hejdus

Ing. Marián Hocko, Ph.D.

Ing. Michal Hoznedl, Ph.D.

Ing. Josef Klemsa, CSc.

Ing. Radek Konop

Ing. Jiří Kučera, Ph.D.

Ing. Petr Kuneš

Ing. Jiří Liška, CSc.

Ing. Pavel Macák, Ph.D.

Ing. Daniel Opplt

Ing. Ondřej Szabó

Ing. Michal Tanzer, Ph.D.

Ing. Jan Vít, Ph.D.

Ing. Karel Wagner, CSc.

 

Patička