Přejít k obsahu

Setkání kateder mechaniky tekutin a termomechaniky a konference Energetické stroje a zařízení, termomechanika & mechanika tekutin ES 2017

Anotace

Cílem této konference je výměna zkušeností s výukou mechaniky tekutin a termomechaniky mezi jednotlivými školami a seznámení s vědeckou a výzkumnou prací na pracovištích mechaniky tekutin a termomechaniky v České a Slovenské republice, a to formou odborných článků, prezentací a diskusních klubů.

Letošní 36. ročník Setkání kateder se koná ve dnech 13.-15.6.2017 v hotelu Primavera v Plzni. Jeho součást a samostatnou sekci tvoří tradiční konference s mezinárodní účastí, kterou každoročně organizuje Katedra energetických strojů a zařízení. Konference s názvem Energetické stroje a zařízení, termomechanika & mechanika tekutin – ES 2017 je příležitostí pro setkání specialistů a zkušených odborníků jak z univerzit a výzkumných pracovišť, tak zástupců průmyslové sféry. Pravidelnými účastníky konference jsou studenti a doktorandi představující nastupující generaci ve výzkumu.

Konference se koná za podpory průmyslových partnerů Katedry energetických strojů a zařízení. Řada z nich, např. odborníci z Doosan Škoda Power, se konference pravidelně zúčastňují a prezentují zde výsledky své výzkumné činnosti.

Datum zahájení 2017-06-13 00:00:00.0
Datum ukončení 2017-06-15 00:00:00.0
Místo konání Hotel Primavera Congress Centre Plzeň
Více informací http://kke.zcu.cz/konference_seminare/SKMT/index.html
Kontaktní osoby Bc. Kateřina Newton
Publikované výstupy AIP Publishing
Počet účastníků z ČR 100
Počet zahraničních učastníků 30
Zpět na seznam akcí

Patička